Çin Tek Kullanımlık Vape Pod Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Chi Xinyu

Telefon numarası : 15904400421

Free call
Chinalight (Shenzhen) Import&Export Co.,Ltd.

Chinalight (Shenzhen) Import&Export Corp.,Ltd.

  • Chinalight (Shenzhen) Import&Export Co.,Ltd.
  • Chinalight (Shenzhen) Import&Export Co.,Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, İhracatçı
Markalar: HAA No. Çalışanları: 1~1000
Yıllık satış: 50000000-100000000 Yıl kurulan: 1995
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Pprofil

 

GENERTEC, 1998 yılında kurulmuştur. Doğrudan merkezi hükümet tarafından yönetilen önemli bir devlet kuruluşudur.GENERTEC, gelişmiş bir ekipman üreticisi, uluslararası mühendislik yüklenicisi, ilaç üretimi ve tedarikçisi, teknik hizmet ve danışman ve inşaat gayrimenkulüdür.

 

22 Temmuz 2019'da GENERTEC Dünyanın İlk 500'ünde 485. sırada ve 1 Eylül'de Çin İlk 500'de GENERTEC 51. sırada yer aldı. 2020'de GENERTEC, Devlet Konseyi'nin SASAC'ın “bilim ve gösteri işletmeleri” listesinin SASAC'ında seçildi. teknoloji reformu”

 

Zhongqing Shenzhen Import & Export Corp., Ltd 1995 yılında bulundu. Chinalight (GENERTEC'in birinci seviye şubesi) tarafından kontrol edilen GENERTEC'in ikincil bir şubesidir.

 

İş kapsamı: ithalat ve ihracat ticareti, iç ticaret, malzeme tedarik ve pazarlama endüstrisi (devlete ait özel mallar hariç), ev kiralama, kozmetik, inşaat malzemeleri ve sanatları (fildişi ve ürünleri hariç) toptan ve perakende, tıbbi cihazların teknik geliştirmesi ve malzemeleri, 1. sınıf tıbbi cihaz için hammaddeler, ayakkabılar, şapkalar, eldivenler, dezenfeksiyon ürünleri, ilaç çeşitli eşyalar, işçi koruma cihazları ve tıbbi malzemeler toptan ve perakende, yeni enerji ürünleri toptan ve perakende (yeni enerji araçları, ebike, emotorbike, digital power) tedarik, elektrikli alet, dijital mobilya, akıllı giyilebilir cihazlar).

 

Dünya çapında 80000'den fazla müşterimiz var ve ürünlerimiz %95 ticareti (geçim kaynağı, madencilik endüstrisi, havacılık, tıbbi tedavi, yeni enerji, tahıl ve petrol, metal hammaddesi, kağıt vb.)

 

Çekirdek stratejik ortaklar olalım ve bir kazan-kazan ortaklığı oluşturalım.

 

Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Şirketimizde 1500'den fazla kişi ve çok sayıda yüksek kaliteli yönetim personeli ve profesyonel üretim teknisyeni bulunmaktadır.

 

Çin Chinalight (Shenzhen) Import&Export Co.,Ltd. şirket Profili 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin